Crussis a jeho modely na rok 2023 už začali prichádzať na naše predajne!

Hladáte elektrobicykel do menej náročných podmienok a nie ste zrovna extrémny hltač kilometrov či náročný trailbiker? Ebajk českého výrobcu CRUSSIS je v tom prípade tá pravá voľba.

 

Modely na rok 2023 len potvrdzujú tento trend. Crussis si pre Vás pripravil kolekciu, ktorá vsádza na osvedčené modely posledných rokov a osviežil ju novým farebným podaním. Opäť sa však vydáva dvoma farebnými smermi. Výrazne farebný, tak typický pre Crussis, s ktorým žne úspech predovšetkým v tuzemsku a druhý decentný jednofarebný (ONE), ktorý naopak nadchne konzervatívnejšich zákazníkov. Z nášho pohľadu farebný koncept je pre rok 2023 tradične veľmi upozorňujúci, avšak má opäť o čosi viac zladené jednotlivé farby.

Z pohľadu ponuky typov rámov zostáva ponuka zrovnateľná s predchádzajúcim rokom a tak dominantné sú modely s pevným rámom od mestských až po horské elektrobicykle, pričom opäť je v ponuke aj viac modelov s nízkym nástupom (tzv.  monotube).
 
Čo sa týka používaných asistenčných systémov, naďalej je pozorovateľný posun k moderným systémom so stredovým motorom s torzným snímačom. Pričom pozorujeme pokračovanie s úspešnými motormi zn. Bafang a to vo verzii M400 a M500, ktoré sú známe svojou spoľahlivostou a slušným výkonom. Na druhej strane vnímame určitú redukciu v ponuke bicyklov s motorom OLI .
 
Najväčšou novinkou je však rozšírenie ponuky o systém Panasonic, ktorý si bol Crussis schopný nastaviť za pomoci vývojárov od Panasonic-u priamo pre ich potreby. Prvé kusy s týmto systémom očakávame na našich predajniach na prelome roku 2022/2023. V ponuke budú dve verzie pohonu – Power Plus a silnejší Ultimate s krútiacim momentom až 90Nm.
Čo sa týka použitých batérii, tu Crussis ostáva pri tradičných riešeniach za pomoci článkov od Panasonicu či Samsungu a to v rovnakých kapacitách ako doteraz v rozpätí od 486Wh do 900Wh.
 
Ak teda hľadáte výborný pomer cenou/výkon značka Crussis a naše predajne s kvalitným servisom a skúseným personálom sú Vám plne k dispozícii !