Spôsoby doručenia

Tovar Vám doručíme podľa Vášho výberu:

  • v prípade nákupu ebajku cez eshop Vám tovar doručíme vrámci Bratislavy zdarma
  • v prípade nákupu doplnkov, či oblečenia na dobierku Vám tovar doručíme prostredníctvom poštového doručovateľa, na vašu adresu
  • akýkoľvek tovar si môžete prevziať osobne v našej predajni na Tomášikovej 50 A/B v Bratislave, na Žriedlovej 7 v Košiciach alebo na T.G.Masaryka 8 vo Zvolene

ČAS DODANIA

Tovar, ktorý máme na našom sklade, odosielame do 1 pracovného dňa.
Tovar, ktorý je na externom sklade, odosielame väčšinou do 7-10 pracovných dní, v prípade komplikovanejšej dodávky maximálne do 14 pracovných dní.
Uvedené doby odoslania platia od prijatia objednávky (pri platbe na dobierku) alebo od pripísania platby na náš účet (v prípade platby vopred na náš účet).
V prípade ak by sa kvôli nepredvídaným okolnostiam dodávka tovaru predĺžila, alebo z akéhokoľvek dôvodu by dodanie tovaru nebolo možné, budeme Vás okamžite o tejto skutočnosti informovať a dohodneme sa na ďalšom postupe (ak by Vám náhradný termín dodávky nevyhovoval, máte v takomto prípade právo na zrušenie objednávky).

Zásielky sú odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty ako zásielky na adresu prijímateľa. V deň odoslania zásielky Vám bude zaslaný informačný email o odoslaní. Zásielku by ste mali obdržať najneskôr do 3 pracovných dní od expedovania z nášho skladu. V prípade ak by Vaša zásielka nedorazila, prosím kontaktujte nás mailom na ebajk@ebajk.sk.

V prípade, ak si vyberiete viacero druhov tovaru s rôznymi termínmi odoslania, budú všetky Vaše objednané veci odoslané naraz jednou zásielkou v termíne, ktorý je uvedený pri tovare s najdlhšou dobou expedovania.