O nás – náš tím

ebajk® sú špecializované obchodno-servisné centrá zamerané na elektrobicykle. Sú to predajne a požičovne širokého spektra ebike-ov a špeciálnych doplnkov a vybavenia. Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu. Podporená znalosťami a ochotou spolupracovať.

Sme nadšenci, ktorým sa nami ponúkaný produkt – elektrobike veľmi páči. Radi ho používame a testujeme. Dnes už máme široké skúsenosti a ak chcete odborné odporučenie, u nás ho určite nájdete. Príďte osobne do niektorej z našich predajní, píšte emailom alebo volajte. Odpovieme Vám určite a radi!

Našim zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, využívať nové rozumné technológie, a to produktami s vysokou kvalitou a efektivitou. V našich plne vybavených centrách predávame, požičiavame a opravujeme skoro každý elektrobicykel. Máme za sebou aj niekoľko špeciálnych prestavieb.

Sme autorizovaní predajcovia a vykonávame  autorizovaný servis. Hrdíme sa prestížnym označením Shimano Service Center. Reprezentujeme značky Moustache, Crussis, Haibike,Winora,  Ghost, Rock Machine, Lapierre,  Apache, Livit, Bosch, Shimano, Yamaha, Abus, SKS, XLC, Fharer, Club Ride Apparel,  a ďalšie.
Sme tím ľudí, ktorý verí, že to čo Vám ponúka je naozaj kvalitný produkt a poctivá služba! Presvedčte sa na vlastné oči, uši a nohy. :)í

ebajk® tím

Karol Guľa
Karol Guľa

CEO, náš obľúbený šéf, biznis stratég, hlava a duša firmy.

Využíva dlhoročné skúsenosti manažéra z auto-moto brandže pri riadení firmy, ktorá rastie z jeho hobby. Ak chcete kompletku = podrobný a rozhodne vášnivý výklad o akomkoľvek elektrobicykli, pýtajte sa na Karola. Vyhraďte si 30min a jeho nadšenie Vás dostane.

Daniel Kučera
Daniel Kučera

Horská cyklistika je jeho športová vášeň, opraví a poradí Vám s čímkoľvek.

Má bohaté skúsenosti s jazdením, elektrobicyklami, bicyklami. Urobí Vám tréning ako lusk a po ňom aj generálnu opravu. A ak by ste chceli navrhnúť vlastný dres, či „cool“ úpravu ebiku vytiahne z talóna perfektný cit vyštudovaného grafika.

Braňo Lukáč
Braňo Lukáč

Verí na alternatívne formy dopravy. Veľa toho o nich vie.

Je promovaný filozof a vynikajúci nemčinár. Miluje prírodu, pohyb v prírode a odmieta jazdu autom. Dlhé roky pracuje v oblasti obchodu so športovými potrebami. Bicyklovanie má však zo všetkých športov určite najradšej.

Ján Čižmár
Ján Čižmár

Vedúci vo zvolenskom ebajku, diplomovaný tréner, športovec na dlhé trate.

Po majstrovských tituloch v behu, triatlone, zjazdovom lyžovaní sa dal tento multišportovec na novú dlhú trať - ebajkovanie. Jeho rady pre začiatočníkov i pokročilých športovcov presahujú rámec bežných trénerov. Rozhodne s ním hoďte debatu, keď budete vo Zvolene.

Andrea Guľová
Andrea Guľová

Veľké projekty, ktoré má za sebou, ju na pozíciu podpory projektu určite pripravili.

My fanatici, radi prenecháme denné, zákonom stanovené procesy a úkony niekomu, kto sa tým nenechá odradiť a znechutiť. Veď ide o dobrú vec, to predsa športový teriér zvládne. A predsa každý tím potrebuje aj ženskú ruku.

Matúš Porubčan
Matúš Porubčan

Stabilný člen ebajk tímu. Najčastejšie ho stretnete v Bratislave, kde drží stráž nad interným systémom a všetkým čo treba, vrátane dohľadu nad ostatnými pobočkami.

V osemnástich už na bicykli pretekal a v rukách držal nie jeden víťazný pohár z mnohých kratších tratí maratónov. Nadšenec, odborník.

Milan Kodnár
Milan Kodnár

Strojár, ktorý sa už veľa rokov živí službami v oblasti IT. Má rád cyklistiku a facebook.

Má vlastnú IT firmu a prednáša na vysokej škole či vzdelávadospelých v moderných technológiách. Nám pomáha takmer dobrovoľnícky, pretože nové technológie a elektrobicykle miluje. Radosť mu robí keď si dobre zajazdíte a zdieľate svoje príbehy v skupine Priatelia elektrobicyklov na FB.

Peter Kodnár
Peter Kodnár

Technická a obchodná podpora všetkých troch centier, prezentačné výjazdy, teambuildingy

Aj Peťo vyrastal s bicyklom, no bavilo ho aj „kutilstvo" a majstrovanie. Ebajk sprevádzal od začiatku, pomáhal, kde sa dalo. Stretnúť ho môžete v centrách, ak treba niečo opraviť, ale aj v meste, keď niečo vybavuje, nakupuje. Najradšej je však na teambuildingu s našimi klientmi.

Martin Kubiš
Martin Kubiš

Neuveriteľne zručný mechanik s rozsiahlimi skúsenosťami v cyklistickom svete. Ortodoxný zástanca jazdy z kopca, príjemný na rozhovor, ale aj k vážnej diskusii.

Bicykluje asi od narodenia. Rozobraté, ale aj zložené mal hádam už všetko. Ak by aj nie, tak sa pustí do akejkoľvek novej výzvy. Môžete sa na neho určite spoľahnúť. Pozor však, neznáša aroganciu!

Michal Bezák
Michal Bezák

Šikovné ruky bike a automechanika, ktorý získaval skúsenosti i v zahraničí.

Ak ho nenájdete v dielni, kde stále niečo rozoberá a skladá, určite bude na kopci na svojom milujúcom endure. Spoznáte ho však iba cestou hore, pretože jeho silueta bude rýchlosťou, ktorú miluje, značne rozmazaná.

Vlado Cenký
Vlado Cenký

Rozhladený človek s bohatými pracovnými aj životnými skúsenosťami. Žiadna úloha pre neho nie je problémom. Výborný kolega, ktorý okamžite po príchode zapadol do tímu

Prácu v servise nevníma ako nutnú povinnosť, ale naopak, ako zmysluplné naplnenie svojho času. Miluje bajkovanie, no často ho viete stretnúť aj na turistických potulkách. Nečudujte sa však, ak ho stretnete na nejakom koncerte, s najväčšou pravdepodobnosťou ho zvučí.

Miroslav Petrík
Miroslav Petrík

Hrdý Zvolenčan, ebajker so skvelými organizačnými schopnosťami. Posilnil zvolenský tím.

Má bohaté skúsenosti s plánovaním cyklovýletov po celom rodnom kraji. Ovláda navigačné systémy. Cykloturistike je ochotný venovať každú voľnú chvíľu vo svojom živote.

Adam Kubiš
Adam Kubiš

Servisný technik senior a šikovný kutil vo zvolenskom ebajku so skúsenosťami enduro jazdca

Na bicykli sedí denne od 3 rokov, neustále až posadnuto sleduje nové technológie a trendy v horskej cyklistike. Vďaka ebajku našiel obľubu v rýchlych, náročných, miestami až nemožných technických vyšľapoch. Miluje rozobrať svoj bike "do šroby", vyčistiť a zložiť späť.

Katka Šoltýsová
Katka Šoltýsová

Naša bývala kolegyňa, ktorá nechce stratiť ebajkové nadšenie a preto nám občas pomáha s eventami.

V ebajku sa starala o chod požičovne a ponúkala zákazníkom cyklooblečenie a doplnky. Katka je však naša krvná skupina a preto je naša brigádnička č.1 vždy, keď ju potrebujeme.

Martin Witkovský
Martin Witkovský

Náš bývalý kolega, administrátor webu a eshopu ebajk.sk, doma je v oblasti e-commerce, marketingu a reklamy.

V ebajk® nesedel len za počítačom, našli ste ho aj v predajni alebo v servise v Bratislave. Dlhoročný rekreačný cyklista a cykloturista, ktorému učaril svet elektrobajkov. Naviac je aj nadšenec automobilov, F1, RC a železničného modelárstva. Stretnúť ho môžete na bajku v Karpatoch aj v Tatrách.

Tím brigádnikov a dobrovoľníci z e-DNA
Tím brigádnikov a dobrovoľníci z e-DNA

Ďakujeme Vám všetkým za Vaše nadšenectvo a podporu.

Spomenieme Libušku, Mišku, Helu, Vlada, Laca, Mira, Alenku, Filipa, Martinu. Všetkých členov športového tímu by sme za ich výsledky a propagáciu, najradšej nosili na rukách.