1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Elektrobicykel na splátky, cyklistická sezóna Vám nemusí újsť.

V spolupráci so spoločnosťou CETELEM si môžete tovar kúpiť aj na splátky. Všetko vybavíte priamo v našej predajni.

Akýkoľvek tovar pri nákupe od 100 €
Podmienka je, aby celková hodnota vášho nákupu po odpočítaní priamej platby v hotovosti bola minimálne 100 €. Nákup na splátky musí vždy schváliť splátková spoločnosť. Zohľadňuje pri tom najmä váš pravidelný príjem a výdavky s ohľadom na výšku mesačnej splátky. Výška úveru sa  pohybuje od 100,00 EUR do 5 000,00 EUR.

Akontácia je zvyčajne 10 %
Pri splátkach je potrebné uhradiť priamu platbu (akontáciu) aspoň 10 %. Akontáciu môžete uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Naši predajcovia vám vypočítajú splátky
Výšku mesačnej splátky a dĺžku splácania si môžete vopred overiť. Naši zamestnanci vám vedia v predajni prepočítať viaceré možnosti splácania. Môžete si zvoliť rôznu výšku prvej platby v hotovosti, dĺžku splácania alebo si vybrať výšku mesačnej splátky. Splácať môžete 10 až 36 mesiacov. Mesačnú splátku si prispôsobíte rodinnému rozpočtu a máte istotu, že počas celej doby splácania ostane nezmenená.

Podmienky pre nákup na splátky sú jednoduché
Na splátky môžete nakupovať, ak ste fyzická osoba, občan SR s trvalým pobytom na území SR, máte vek od 18 do 70 rokov a máte trvalý zdroj príjmov. Pred nákupom na splátky vám odporúčame pripraviť si informácie o vašom zamestnávateľovi, ako je jeho presný názov a telefónny kontakt a informácie o výške príjmu.

Dokladov sa netreba báť
Pri výške úveru do 3 400 EUR vám postačí len občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti. Ak je výška úveru pri nákupe na splátky vyššia ako 3 400 EUR (pri podnikateľoch viac ako 1 000 EUR) je potrebné predložiť ďalšie doklady (potvrdenie o výške príjmu, alebo výplatné pásky u klienta v trvalom pracovnom pomere, potvrdenie o podaní daň. priznania u klienta SZČO; výmer o dôchodku zo Soc. poisťovne v prípade klienta dôchodcu).

Zvážiť treba aj poistenie
Poistiť si môžete stratu zamestnania alebo práceneschopnosť. Ak máte poistenie a niečo sa stane, poisťovňa uhradí splátky za vás a vy ich nemusíte ani spätne zaplatiť. Za minimálnu investíciu tak získate istotu, že aj v prípade nepredvídaných udalostí neprídete o tovar.
Schválenie je najnekôr do 24 hodín
Keď si u nás v predajni vyberiete tovar a dohodnete podmienky. Predajca na základe predložených dokladov s vami vyplní podklady pre posúdenie. V priebehu niekoľkých minút sa dozviete výsledok posúdenia, najneskôr však do 24 pracovných hodín. Po schválení podpíšete finálnu zmluvu. Následne v pokladni zaplatíte priamu platbu (dohodnutú akontáciu) a tovar si môžete prevziať alebo si dohodnete odvoz našou dopravou.