Moustache Bikes

Začalo to vo dvojici…

Aby mohlo auto zostať v garáži...

To boli prvé slová a zároveň motívy zakladateľov firmy Moustache. Tie isté motívy pretrvali až dodnes – celých 10 rokov. Na čo si ale vtedy asi ani nepomysleli je dnes skutočnosťou – to množstvo áut v garážach a ich majitelia jazdiaci na ebajkoch.

Za to všetko patrí vďaka Vám! A tomuto magickému zariadeniu – ebajku!
Bicyklu, ktorý otvára nové možnosti: ebajky „vyrovnávajú“ cestu k novým zážitkom, novým horizontom, novým užívateľom. Možnostiam sa nekladú takmer žiadne hranice.

Prvá produktová ponuka firmy obsahovala 7 modelov. Aktuálna ponuka zahŕňa 65 modelov bicyklov, ktoré sú vyvíjané starostlivo, s vášňou a presvedčením!
65 možností na zábavu! 65 dobrých dôvodov nechať auto v garáži a jazdiť na bicykli!

Prečo Moustache?

Moustache, toto francúzske označenie pre fúzy, je už dávno úzko spojené s históriou bicykla. Hovoríme o riadidlách v tvare fúzov. Tieto riadidlá sú inovatívne a môžu byť považované za modernú interpretáciu legendárnych „fúzových“ riadidiel. Každé fúzy sú jedinečné, každé fúzy vyčnievajú z davu, každé fúzy majú svoju vlastnú, silnú identitu. Presne ako ebajky Moustache!

Filozofia značky Moustache vychádza z presvedčenia, že ebajky môžu dať bicyklovaniu impulz nevídaných rozmerov. Že ebajk môže byť perfektnou alternatívou k jazde automobilom. Či v meste, vo voľnom čase pri pohodovej jazde alebo na športové použitie. Kvalitný ebajk môže priniesť skutočne veľa pôžitku a úžitku!

Vízia firmy je úplne jasná – individuálne potreby, modernosť, kvalita a inovatívnosť. Pri vývoji každého modelu v stredobode jeho budúci užívateľ, pre ktorého chceme vyrobiť jedinečný ebajk. Ebajk, ktorý mu svojim jedinečným dizajnom, komfortom a ergonómiou prinesie skutočnú pridanú hodnotu.

Moustache ponúka ale aj odrážadlá pre tých najmenších. Je to jediný „bike“ bez elektrického pohonu, ale o to dôležitejší. S ním začína doslova všetko – prináša zábavu deťom a prebúdza nadšenie!

Moustache – to je 13-imi produktových kategórii pre všetky účely použitia: Mesto, Trekking, Cesta, Mountainbike, Deti – je tu pre každého niečo!

Mustache bikes

Firma

Firmu Moustache založili v roku 2011 dvaja „blázniví“ kamaráti. Dvaja ľudia s rovnako bláznivou myšlienkou, ktorých kompetencie sa skvelo dopĺňajú. Manu (vývoj) a Greg (obchod) sa „bezhlavo“ vrhli do tohto dobrodružstva. Firma sídli v okúzľujúcom francúzskom regióne Vogézy. Tam vyrastali, tam žijú ich rodiny a tam sa formovali ich hodnoty. A tam takmer 100 zamestnancov s nadšením vyvíja a vyrába ebajky značky Moustache.