1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Svetlo predné KNOG Blinder Road 600lm

69,90 

Na objednanie

Informovať o dostupnosti produktu.

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu ebajk

Pri zakúpení tovaru nad 100 € doprava zdarma.

Cena poistenia bicykla

Podmienky poistenia bicykla
Počet rokov Poistenie Generali Poistenie Generali + ABUS
1 15,15 € 12,10 €
2 28,89 € 23,50 €
3 42,99 € 34,89 €

Nová verzia obľúbeného vysoko svietivého predného svetla Knog Blinder Road. Blinder Road 600 ponúka veľmi vysoký svetelný výkon 600 lúmenov pri zachovaní minimalistických rozmerov a nízkej hmotnosti.

Použitím výkonných batérií LIPO môže Blinder Road produkovať pôsobivý svetelný výkon bez toho, aby ste potrebovali tradičné ťažké batérie. Telo svetla je hliníkové, jedinečné, eloxované, takže slúži aj ako chladič. Použitý design je štýlový a natoľko univerzálny, že sa vojde na väčšinu špičkových cyklistických kokpitov.

Blinder Road je 100 % vodotesné s krytím IP68. Svetlo je nabíjené prostredníctvom integrovaného USB, čo znamená, že k nabíjaniu z USB portu nepotrebujete ďalšie káble. Odolný silikónový popruh kombinovaný s polykarbonátovým klipom umožňuje modelu prispôsobiť sa mnohým rôznym konfiguráciám vyžadovaným od dnešných cestných cyklistov, z ktorých mnohí majú na svojich bicykloch systémy GPS. Blinder Road využíva 2 LED čipy. Ľavá optika má 12stupňový lúč pre bodové svetlo – rýchla jazda po rovných cestách apod. Zatiaľ čo pravá optika má 32stupňový lúč pre široké osvetlenie – pomalšia jazda po hrboľatých či nerovných cestách. Každý LED čip má rôzne módy blikania a funguje nezávisle na ostatných.

Intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje užívateľovi bezpečne a jednoducho prepínať medzi režimami svietenia, blikania, širokého i bodového svetla.

Hmotnost: 70 g

Výdrž batérie – Blinder Road 600

(Vysoký jas / Nízky jas)

Úzky: 1.5 / 2 hrs

Široký: 1.2 / 2 hrs

Dual: 1 / 2.5 hrs

Blikanie: 3 / 8 hrs