1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Ak chcete nechať auto v garáži… alebo príbeh zn. Moustache

„Také boli naše prvé slová, naše prvé presvedčenie, keď sme začali konštruovať elektrobicykle Mustache. Už to bude 9 rokov a vtedy sme ani náhodou nedúfali, že necháme vďaka našim ebajkom v garáži toľko áut“. Na svoje začiatky spomínajú zakladatelia Moustache Bikes Manu (Emmanuel Antonot) a Greg (Greg Sand).

 

 

Manu a Greg sa vtedy rozhodli vyrobiť luxusný elektrobicykel, ktorý by sa vymykal primeru a svoje predstavy postavili na špičkovom dizajne a najkvalitnejších dostupných technológiách. Výsledkom je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem súčasnosti, ktorá sa môže ako jedna z mála pochváliť kompletnou výrobou elektrobicyklov priamo v Európe – konkrétne vo Francúzsku.

Greg Sand a Emmanuel Antonot
Greg Sand a Emmanuel Antonot

Prvý ebajk

V roku 2015 navrhli Manu a Grek Samedi 27 Xroad. „Bol to bicykel, aby sme sa celý týždeň dostali do práce, aby sme mohli ísť do obchodov, ale aj na večeru alebo strávili na ňom víkend. Bola to výzva, ktorej sme nemohli odolať a ktorá vás vezme všde, kde potrebujete. Najlepšie na tom je, že si to „premiestnenie“ niekam ešte aj užijete. A v tom istom roku vznikla ešte plná verzia Samedi 27 Xroad, ktorá bola oveľa pohodlnejšia, výkonnejšia v teréne a rovnako užitočná pre každodenný život,“ spomínajú zakladatelia.

Rast

„Naša počiatočná ponuka zahŕňala 7 modelov. Dnešný rozsah ponuky už obsahuje viac ako 55 bicyklov, ktoré sme vyvinuli starostlivo, s vášňou a s presvedčením! Pre nás to znamená 55 spôsobov, ako sa baviť! Alebo 55 dôvodov, prečo si vziať bicykel a nechať auto v garáži,“ s hrdosťou hvoria Manu a Grek.

Prečo Moustache?

Moustache je už nejaký ten  čas neoddeliteľnou súčasťou histórie cykistiky. To sa francúzskej fabrike nedá poprieť. „Každý model je jedinečný, každý model je rozoznateľný, každý model má silnú identitu, to je naša značka Moustache!

Manu a GregMustache predstavuje naše silné presvedčenie, že elektrické bicykle predstavujú neuveriteľnú príležitosť pre rozvoj cyklistiky! Ako vidíme z bežného života, sú vynikajúcou alternatívou k automobilom. Kvalitný ebajk totiž môže priniesť radosť a pocit šťastia, či už je to v mestskom prostredí, alebo počas jazdy vo voľnom čase, alebo na intenzívny adrenalínový tréning,“ s hrdosťou argumentujú zakladatelia Manu a Grek. Ich tón je silný a presvedčivý. Za ich slovami cítiť vášeň a hravosť zároveň: „Mustache je defacto štruktúrovaná zbierka s dvanástimi rodinami, ktorá pokryje všetky potreby jazdy: mestské, cestné, horské bicykle i detské. Nájsť ten svoj nie je problém.“


Moustache_blackVychytávky Moustache 

fuzyJUST CARBON technológia rámov 

Rám z karbónových vlákien Toray T700 a zadnou stavbou z hydroformovaného hliníka AR s variabilnou hrúbkou.

fuzyTlmič Mustache Grip Control

Vlastný vývoj zadného tlmiča. S dynamickým ovládaním odskoku pre neuveriteľný grip zadného kolesa a skvelou stabilitou aj v tých najprudších stúpaniach!

fuzyMoustache Flexbar riadidlá

Vyvinuté v spolupráci so značkou Baramind. Ponúkajú určitú pružnosť smerom dole, čo prináša viac komfortu pri jazde na ebajku. Smerom hore ostávajú rajdy tuhé.

fuzyElektrobicykle Moustachedopňajú špičkové nemecké motory Bosch, ktoré spoločne s vysokokapacitnou batériou dokážu ponúknuť dojazd až 150km a maximálnu spoľahlivosť.

SEZÓNA 2019 ponúka kompletný modelový rad špičkových a do detailov prepracovaných bicyklov pre všetky typy cyklistov, ktoré splnia požiadavky tých najnáročnejších užívateľov v horkých a mestských podmienkach.

Pozrite si našu ponuku ebajkov zn. MOUSTACHE TU

 

 

Pridaj komentár

Súvisiace články