1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

ebajk edition – unikátne vylepšenia na štandardných ebajkoch

Vášeň pre elektrobicykle, či bicykle, technické znalosti a praktické skúsenosti z ich užívania, ako aj skúsenosti zo súťažného prostredia predurčili k vzniku  špeciálneho označenia „ebajk edition“.

Znak ebajk edition je náš symbol pre unikátnosť a je prirodzenou snahou o čo najväčšiu dokonalosť. Pod týmto označením bude Svet elektrobicyklov prezentovať jedinečné úpravy štandardne ponúkaných strojov v snahe o čo najväčšie optimalizovanie žiadaných vlastností ebajku. Spravidla pôjde o jedinečné úpravy v limitovanom počte kusov až po absolútne unikátne vyskladanú zostavu.

Talent

Za všetkým hľadajme talentovaného dizjanéra, cyklistu v jednej osobe – Daniela Kučeru. Aby jeho výtvarné, dizajnérske nadanie mohlo uzrieť svetlo sveta, navrhuje napríklad pre ebajk racing dresy, logá a dáva novým názvom originalitu. Rovnako ho motivuje robiť veci ešte lepšie ako to navrhli veľkí výrobcovia bikov a ebajkov a štandardný stroj vie učesať do žiadanejšieho dizajnu a účelu pre konkrétneho nadšenca.

Výnimočné parametre

Stroje s prívlastkom ebajk edition však nie sú a ani nebudú len nedosiahnuteľné prototypy vhodné len na inšpiráciu. Našou snahou je, aby všetky takto označené stroje boli zároveň aj excelentné v parametroch cena a výkon a tak priniesli svojmu majiteľovi špičkový stroj za efektívne investované prostriedky.

Ako prvý z radu pripravovaných klenotov vám dávame do pozornosti:

Haibike XDuro HardSeven Carbon – ebajk edition

Výborný základ tohto stroja tvorí karbónový rám s najlepším asistenčným motorom od Bosch-u – Performance CX a aktuálne najväčšou batériou 500 Wh. Jeho výborné vlastnosti sú umocnené unikátnou vidlicou Rock Shox RS-1 so svojou špecifickou up-side down konštrukciou. O prenos sily a pohon sa stará prvá, pre elektrobicykle špeciálne dizajnovaná pohonná sada SRAM EX1 s veľkým rozsahom prevodov 11 – 48, s precíznym chodom a významne zvýšenou životnosťou. O perfektný brzdný výkon sa stará kombinácia hydraulických bŕzd značky MAGURA, rozdielne sú na prednom (MT5) a zadnom (MT4) kolese. Výsledkom je dokonalý brzdný výkon s precíznym a kontrolovateľným dávkovaním. Ako bonbónik na torte pre milovníkov minimalistického poňatia kokpitu slúži najnovší ovládaci displej zn. Bosch – Purion, ktorý elegantne a nevtieravo dokresľuje celkovo uhladený a vyvážený „look“ tohto stroja.

Výnimočná je aj cena tejto unikátnej zostavy. Napriek použitým komponentom TOP triedy je stanovená na 5.500,- EUR s DPH. Pozrite si ponuku v našom eshope.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Súvisiace články