1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

ebajk odporúča: CLUB RIDE Apparel – Fešácke oblečenie, ktoré podáva výkon

Club Ride Apparel je cyklistické oblečenie s priekopníckymi novými technickými vlastnosťami, ktoré vyzerá štýlovo a je elegantné zároveň. Je celkom nenápadné, ale zároveň zaujímavé. Spodné i vrchné odevy majú premyslené materiály, ktoré Vás ochránia pred slnkom, pretože majú v sebe UV ochranu. Nemeškajte na stretnutia s priateľmi len preto, že sa musíte ísť prezliecť…

 

 

 

Ak by sme chceli zhrnúť dôvody, prečo bicyklovať v Club Ride, tak preto, že je to oblečenie nielen pre jazdu, ale aj na všetko čo príde po nej. V práci alebo na stretnutí ste tak seberovný partner so spoločensky oblečenými priateľmi.

Ako to vzniklo?

zakladateľ značky Mike HerlingerNa jar roku 2008 práve zakladateľ značky Mike Herlinger dokončil svoju ďalšiu skvelú jazdu na niektorom z Sun Valley, v štáte Idaho, miestneho singletracku. Jazdu ukončil, keď zapadalo slnko a tak si uvedomil, že mešká. Potreboval sa tak čo najskôr dostať späť do mesta, aby sa stretol s priateľmi v miestnom podniku na skvelom hamburgeri a studenom pive. Hlavou sa mu niesla dilema: buď bude meškať, aby sa zastavil doma prezliecť sa, alebo príde na stretnutie vo svojom funkčnom drese. Rozhodol sa prezliecť. Dal si svoju obľúbenú košeľu a vtedy dostal geniálny nápad: „Aké by to bolo, keby som mohol jazdiť v tejto košeli?“

 

Z tejto jednoduchej otázky vznikol Club Ride a bol postavený na presvedčení, že cyklistické oblečenie môže byť technické aj štýlové. Počas toho leta boli vypracované návrhy, Mike veľa konzultoval s priateľmi a látka bola na svete. Strihalo sa a šilo a šilo. Prvé prototypy sa veľa testovali na členitých horských trasách a 20-kilometrových večerných dojazdoch do krčmy, kedy sa opäť jedli obľúbené hamburgre a pivo, ale už bez meškania.

club ride apparelJe to niečo nové pre bajkerov?

Značka Club Ride Apparel nie je neznáma. V USA je veľmi obľúbená a zúčastňuje sa na rôznych charitatívnych podujatiach a obhajuje cyklistov na verejnosti. Ich filozofia nesie pár zásadných bonmotov, ktoré by si mali vziať za svoje aj mnohé európske spoločnosti.

INOVÁCIE

Club Ride Apparel je priekopníkom v nových technických vlastností a dizajnov sa snažia sa neustále zlepšovať každý aspekt jazdy.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť jazdca je prvoradá:, biker musí byť viditeľný a zároveň sa chrániť pred UV žiarením.

VÁŠEŇ

Cyklisti sú stále v menšine a tak je na mieste podpora v legislatíve pre všetkých cyklistov na celom svete.

VĎAČNOSŤ

Neboli by nikde bez svojich zákazníkov a spoliehajú sa na nich, že im pomôžu formovať budúcnosť dizajnu cyklistiky.

ROVNOSŤ

Či už je cyklista najrýchlejší profesionál alebo iba začiatočník prehadzujúci nohu cez hornú trubku prvýkrát, každý si zaslúži vychutnať si slobodu cyklistiky.

 

 

 

Pridaj komentár

Súvisiace články