1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Mestské ebajky a cesťáky na terase!

Ak máte radi cyklistiku a bývate pár alebo aj viac kilometrov od práce, cesta na mestskom elektrobicykli bude tým pravým spestrením dňa. Cesta do práce môže byť zároveň aj ranným tréningom na elektrickom cesťáku.  Každá ranná rozcvička pomôže Vášmu pracovnému elánu a tak sa poteší aj šéf.

Hitom posledného obdobia sú cestné elektrobicykle, ktoré doplnili už populárne mestské. Vďaka cesťákom cyklistika postúpila do nového levelu, kde dopĺňa športovcom ich tréning. Na druhej strane, ak hľadáte šikovný dopravný prostriedok a nechcete sa pri šliapaní do pedálov príliš unaviť, mestský ebajk je výborné riešenie. Nemusíte sa preto ani báť slabej kondície. Zhrnutie otázky PREČO je teda jasné. Cestné a mestské ebajky ponúkajú široký záber využitia: od pomoci pre vytrvalosť na ceste až pre koordináciu výkonu pre tréningy.

Do práce a na stretnutia

Veľkou výhodou pri ceste do práce je, že vďaka pomoci elektropohonu sa nespotíte a po dojazde na pracovisko nemusíte riešiť (niekedy) ťažkú dilemu typu kde sa prezliecť, prípadne osprchovať. Najväčším bonusom je však vaše zdravie. Všetci vieme, že pravidelná športová aktivita pomáha proti kardiovaskulárnym chorobám, proti chorobám pohybového aparátu alebo len proti nadváhe. A keď sa Vám zdá, že s ebajkom to predsa nemôže byť až také výrazné, mýlite sa. Vaše telo ocení akýkoľvek pravidelný pohyb. Navyše vaša kondícia bude narastať a tak si nebudete musieť pomáhať nejvyššími asistenciami. (Každý ebajk má 4 stupne podpory motora – väčšinou Eco, Tour, Sport a Turbo)

dimancheCesťáky – tréning s motorom?

Áno, vieme, že ebajky majú pvýznam predovšetkým v kopcoch. Ale skupina ľudí chce ebajk aj na dlhšie cestné trate. Pre koho teda štíhle štýlové cesťáky sú? Na nich je totiž viditeľnosť elektroasistencie minimálna. A takto to definuje značka Moustache, ktorá sa pustila do vývoja mesťákov odvážne a ambiciózne:

  • Začiatočníci na bicykli a začiatočníci na cestných bicykloch, ktorí chcú jednoduché a stabilné ovládanie, aby si mohli vychutnať elektrickú asistenciu motora
  • Občasní a hobby jazdci, pre ktorých trekingový ebajk nie je dostatočne agresívny. Ajpre tých, ktorí si užívajú jazdy s priateľmi, ale nemajú veľa času na tréning
  • „Dobrodruhovia“, ktorí chcú jazdiť ďalej, ako vládali na klasike a objavovať nové miesta bez toho, aby museli najprv absolvovať 6-týždňový tréningový program.
  • Hoci sa zdá, že cieľové skupiny sú relatívne jasne definované, v konečnom dôsledku má byť ale každý cestný elektrobicykel pre každého, kto vidí bicykel ako niečo, na čom sa môže jazdec zabávať a nie primárne ako tréningový stroj – bez ohľadu na úroveň zdatnosti, vek alebo pohlavie.

lundiMestské elektrobicykle v ebajku®:

V našej ponuke máme štýlové elektrobicykle zväčša s komfortným nízkym nastupovaním. Sedí sa skôr kolmo k ceste. Majú zvyčajne veľkú výbavu doplnkov ako svetlá, zvončeky, možnosti na upevnenie košíkov, taštičiek.. Vyberte si z ponuky našej TU

Cestné elektrobicykle v ebajku®

Máme značku Moustache a Lapierre. Ide o špičkové modely, ktoré ocenia výborní jazdci. Ich dizajn je minimalistický ako ozajstné pretekárske stroje. Naša ponuka TU

Pridaj komentár

Súvisiace články