1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Obrovský záujem o testovanie ebajkov na MOTO BOAT Expo

Výstava MOTO BOAT Expo 14.-17. marca trvala iba štyri dni, ale ebajky v ebajk zóne neoodychovali ani sekundu. Ľahká prekážková 300m dráha, na ktorej návštevníci mohli vyskúšať asistenciu motora, zabávala a výrazne spestrila samotnú výstavu.

Doteraz sa na Slovensku takáto indoorová trať nedala nikde vyskúšať. Testovať elektrobicykle iba na rovnej ploche v hale totiž nie je až také zaujímavé. S prekážkami to však bola malá adrenalinová skúsenosť, ktorú niekto prešiel ľahko a hravo, iní to považovali za zaujímavú výzvu. Rozhodne sa dala na dráhe cítiť podpora motora, najmä pri dvoch ťažších prekážkach.

Celá ebajk zóna 60x30m ponúkala aj prezentáciu noviniek vo svete elektrobicyklov viacerých značiek: Haibike, Moustache, Rock Machine, Ghost, Lapierre, Apache… Prezentovalli sme prilby a zámky zn. ABUS, cyklotopánky zn. Five Ten, ukázali sme ako funguje sieť nabíjacích staníc ebajk connect, odporučili našu spriatelenú Oblastnú organizáciu cestovného ruchu s produktom e-bike region, ukázali ako používať digitálne mapy. Záujem bol veľký, spokojnosť testujúcich hádam dobrá a tak veríme, že sa čoskoro uvidíme na prekážkových tratiach pri ďalšej príležitosti.

GALÉRIA

Pridaj komentár

Súvisiace články