1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Oslavujeme 5. výročie, oslavujete s nami a doprajte si športovú zábavu

V marci pred piatimi rokmi (2015) sme oficiálne otvorili prvé naše ebajk® centrum zamerané na  elektrobicykle a kompletné služby pre ebajkerov. Tým sa začala naša nadšenecká cesta jazdiť, predávať, servisovať a starať sa o ebajky a jazdcov. Vôbec to nebolo jednoduché. Presvedčenie o dobrej veci však vydržalo a dnes jazdia na Slovensku už tisíce ebajkerov.

Ďakujeme všetkým, čo pri nás na začiatku stáli a držali nám palce. Ďakujeme tým, čo boli na začiatku ochotní testovať a kričať do sveta, že je to skvelý produkt pre šport a zábavu a že s ním zažijete to, o čom ste doteraz len snívali.

Ako šiel  čas…

Po prvých zákazníkoch v marci 2015 prišli ďalší a ďalší a komunita  ebajkerov pomaličky rástla. Veľmi rýchlo na žiadosť záujemcov pribudla požičovňa, aby pomohla pochopiť potenciál zábavy na elektrobicykli. Nasledoval vznik občianskeho združenia e-DNA, ktoré stálo za mnohými prezentáciami a predvádzacími akciami s možnosťou testovania po celom Slovensku. Vznikla aj unikátna sieť nabíjacích staníc ebajk® connect, väčšinou v obľúbených turistických oblastiach. Založili sme tím pretekárov na elektrobicykloch i klasických bicykloch s náznom ebajk® racing, ktoré dosahuje výborné výsledky, aj v dôležitých slovenských seriáloch. Na východe krajiny sme otvorili druhé ebajk® centrum v Košiciach, nasledovalo stredné Slovensko s centrom vo Zvolene. Na podporu komunity sme zorganizovali mnohé a mnohé výjazdy, ktoré vyvrcholili vznikom celoslovenského ebajk zrazu. Už sme ich zorganizovali tri. Na výstave MotoShow v bratislavskej Inchebe ponúkame zdarma návštevníkom zajazdiť si na elektrobicykloch po prekážkovej dráhe.

Komplexné služby vďaka partnerom

Za päť rokov sme sa skamarátili s mnohými našimi partnermi, ktorí dnes dotvárajú kvalitu celej služby pre ebajkerov. Náš servis dostal označenie Shimano Service Center, sme jedny z desiatich na Slovensku, ktorí patria do tohto elitného klubu a jediní špecialisti práve na elektrobicykle. V snahe splniť požiadavky našich zákazníkov sme medzi prvými zaviedli spolu s poisťovňou Generali možnosť poistiť si svoj ebajk, či strážiť bicykel s Bike Angel, aplikáciou na sledovanie vášho miláčika. V centrách sme od začiatku dotvorili atmosféru ponukou mnohých doplnkov, komponentov, cyklooblečenia a obuvi. Za všetkých spomeňme ABUS – špičkové cyklozámky i prilby,  Club Ride Apparel i Silvini – skvelé značky funkčného oblečenia a FiveTen, podľa nás sú to najlepšie cyklotopánky na svete.

Značky, ktoré hýbu svetom elektrobiyklov

Ani samotné značky ebajkov nás nikdy nesklamali. Od začiatku sme spolupracovali s prémiovou nemeckou značkou Haibike a Winora, následne pribudol Ghost a Lapierre, cenovo dostupnejšie riešenia ponúkame prostredníctvom zn. Apache a veľmi sa tešíme zo spolupráce s unikátnou exkluzívnou francúzskou zn. Moustache, ktorá nás doslova dostala.

Sme Vám všetkým vďační za to, že ste nám vložili svoju dôveru a kúpili si elektrobicykel u nás, že ste využili naše služby požičovne či servisu, alebo ste sa zúčastnili na našich podujatiach. Vážime si každý kúsok energie, ktorú ste nám venovali. Pamätáme si to a vieme, že Vám to oplatíme, keď budete niečo opäť potrebovať.

Oslávte naše výročie návštevou u nás pri dobrej kávičke, ktorú Vám vždy radi uvaríme a pochválime sa spolu skvelými zážitkami z cyklo potuliek. Toto celé je určite skvelá príležitosť na nové zážitky s ebajkom, pretože oslavovať chceme nielen my, ale aj s Vami spolu!

Pridaj komentár

Súvisiace články