1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Pozvánka na testovanie na Mototoshow 2020 12.-15. marca

Chcete si to vyskúšať a stále ste nemali príležitosť? Teraz je tu! Opäť totiž bude na výstave MOTO BOAT Show Bratislava Incheba 2020 šanca otestovať ebajky našich značiek na testovacej dráhe v rámci výstavy. V teple a so všetkými informáciami, čo potrebujete.

Vlani malo testovacie centrum veľkú odozvu a veľa návštevníkov prišlo na samotnú show len kvôli nám. To nás inšpirovalo, aby sme celú „parádu“ – ebajk® mestečko s veľkosťou cca 2000 m2 v rámci Motoshow postavili i tento rok.

Aby ste to nemali jednoduché a nejazdili po hale po rovine, pripravili a vylepšili sme pre Vás pár zaujímavých prekážok, kde si asistenciu motora môžete overiť. Prekážková trať má 300 m. To je už čo povedať. Obsahuje 6 prekážok, z toho jedna je naozaj výzvou. Trať má aj ostré 180 stupňové zákruty.

motoshow

Ako sa k testovaniu dostanete

Stačí prísť, registrovať sa (je to dôležité kvôli Vašej bezpečnosti a ochrane osobných údajov), inštruktor Vám vysvetlí fungovanie, pomôže vybrať ten správny ebajk pre Vás – veľkosť rámu, kolies a môžete testovať. Vyskúšať si môžete i viac druhov elektrobicyklov. Minimálny vek detí na testovanie je 8 rokov.

Nielen ebajky

K svetu elektrobicyklov patria i doplnky a doplnkové produkty. Preto nebude i tento rok v ebajk® mestečku chýbať značka ABUS, profesionál zámkov na bicykle a elektrobicykle i prilieb, ďalším bude rýchlo sa vyvíjajúci Bike Angel, ochranca Vášho bicykla proti krádeži, poisťovacia spoločnosť Generali, aby ste predsa len pri krádeži neobišli bez náhrady škody a dokonca Vám na celkovú atmosféru prinesieme i cyklo oblečenie značky Club Ride Apparel – funkčné skvelé dresy či cyklistické nohavice a samozrejme nebude chýbať značka FiveTen, pre nás najlepšia značka cyklotopánok.

Pýchou, ktorú radi prezentujeme je fungovanie siete nabíjacích staníc ebajk connect, ktorú prevádzkujeme po rekreačných oblastiach na Slovensku a je pre cyklistov zdarma. Na výstave bude i zástupca našej spriatelenej Oblastnej organizácii cestovného ruchu s produktom e-bike región, aby Vám ukázali ako pri bajkovaní používať digitálne mapy.

Nezabudnite! Od štvrtka do nedele, v čase od 9-19:00 hod. (v nedeľu do 17:00) si môžete vyskúšať všetko, z čoho my máme radosť a chceme ju zdieľať s Vami.

Veľmi sa tešíme, čo poviete na novinky modelového roku 2020 zo značiek Haibike, Moustache, Ghost, Lapierre či Apache.

motoshow

Špeciálna ponuka pri príležitosti 5. výročia vzniku prvého ebajk® centra

Ako to už na výstavách býva, vybrali sme pre Vás 13 „vyvolených“ elektrobicyklov z našej ponuky a vy si ich môžete kúpiť za zvýhodnených podmienok.

Neváhajte, ďalšia výstava je až o rok!

Tešíme sa na Vás!

VIDEO z vlaňajšej testovacieho mestečka

Motoshow

Pridaj komentár

Súvisiace články