1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Rock Machine – nová česká dimenzia aj v ebajkoch

„Prekážky neexistujú a limity sú posunuté. Po tejto jazde sa už nikdy nepozrieš na „elektrobajk“ cez prsty. Každé šliapnutie do pedálov, každý watt naviac, každé stúpanie, každý zjazd… všetko doslova vráža adrenalín do žíl“. Takto sa pozerá na svet elektrobicyklov značka Rock Machine. Český výrobca, ktorý „brúsi bicykle z kameňa na diamant“ a ktorý „mení šport na zábavu a slobodu“.

 

 

 

rock

Za všetkým stojí produktový manažér Jaromír Spěšný s tímom vývojárov. 24 rokov šperkuje svoje dobrodružstvo a zapojil do neho i elektrobicykle.

Nás zaujali predovšetkým vďaka výbornej geometrii a pohonu – Shimano STePS E6000 a Shimano STePS E8000. Od marca si Rock Machine môžete ochytať a vyskúšať i v našich centrách ebajk.

Výber z našej ponuky Rock Machine

eMTB SYSTÉMY

Systémy Shimano, ktoré uspokojujú potreby každého jazdca a poskytujú maximálny výkon a spoľahlivosť, tvoria srdce ebajkov zn. Rock Machine. So Shimano STePS posúvate svoje limity a objavujete nové horizonty. Či už sa na bicykli dopravujete do školy či do práce, alebo si užívate športovú jazdu v teréne. So Shimano STePS si užijete nespútanú zábavu a nekonečné výhľady do krajiny z inak často nedosiahnuteľných vrcholov.

SHIMANO STEPS E8000

Shimano vyvinulo nový systém STePS MTB, ktorý jazdcovi na bicykli umožňuje maximálnu zábavu. Jazda so systémom E8000 nie je nič menšieho, ako poriadna porcia adrenalínu na MTB v náročnom teréne, hore aj dole, posúvajúca Vaše hranice. Elektro bicykel s E8000 Vám ukáže úplne nový pohľad na jazdu, úplne nový svet.

Rock Machine z pohľadu výrobcu, vrátane komponentov

 

Pridaj komentár

Súvisiace články