1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Bosch 2017: Bosch displej Purion

Bosch 2017: Bosch displej Purion

Bosch_Displej-Purion

Pre rok 2017 priniesol Bosch  pár zmien , ktorými si upevňuje pozíciu lídra v oblasti pohonných systémov pre elektrobicykle.

Ako prvú novinku Vám predstavíme veľmi zaujímavý  Bosch Purion. Je to  displej zlučuje funkcie ovládača a displeja do jedného prvku, je to riešenie  „all-in-one“. Funkcie a informácie tohto ovládača sú efektívne zjednodušené tak aby jazdec mal ebike plne pod kontrolou a zároveň bolo možné zlúčiť ich do malej elegantnej riadiacej jednotky.

Bosch Purion sa umiestňuje na ľavú stranu riadidiel. Štandardne sa na displeji zobrazuje kapacita akumulátora, rýchlosť a režim pomoci. Zmena úrovne podpory motora sa nastavuje stlačením tlačítka plus alebo mínus. Prekliknutia na iný typ informácií ako dojazd, prejdená vzdialenosť, celkovo najazdené kilometre, termín najbližšieho servisu sa prepínajú dlhším zatlačením  tlačítok +/- alebo ich kombináciou.  Pre ovládanie tak používate malý počet tlačítok, a všetky zmeny je možné vykonať  na jeden klik palca.  Veľmi pohodlné je i podsvietenie displeja  realizované tak aby bola zabezpečená viditeľnosť tlačidiel a čitateľnosť displeja aj za zhoršených svetelných podmienok alebo v nočnej dobe.  Display má USB port, no ten je určený pre diagnostiku, neumožňuje pripojenie iných zariadení ako napríklad mobilného telefónu či svetiel.Bosch-eBike-Purion

Je to displej určený pre jazdcov, ktorí dávajú prednosť jednoduchým a efektívnym riešeniam. Pre tých, ktorí chcú mať k dispozícii viac funkcií ako fitnes informácie, či navigáciu je určený Bosch Nyon.

Záver:
Výhody:
Kompaktný malý displej, nič navyše na riadidlách, podsvietenie, ľahký, retro dizajn
Nevýhody: nepodporuje USB nabíjanie iných komponentov, menej funkcií

 

Pridaj komentár

Súvisiace články