1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Diagnostika a kontrola pohonov/bateriek v ebajk centrách®

Diagnostika a kontrola pohonov/bateriek v ebajk centrách®

diagnostika
V našich troch ebajk ®centrách v Bratislave, Zvolene a Košicich vykonávame kompletnú možnú diagnostiku stredových pohonov BOSCH, SHIMANO STePs a Yamaha. Ide o test stavu celého systému (motor, displej a ovládanie, baterka). Poprípade nahranie nového softwaru Bosch či Shimano. Na konci kontroly je výsledkom report z celej kontroly, podľa ktorého vie servisný technik povedať, v akom „zdravotnom“ stave sa váš systém nachádza. Možno je teraz správny čas na takúto diagnostiku, čo poviete?

V našich troch ebajk ®centrách v Bratislave, Zvolene a Košicich vykonávame kompletnú možnú  diagnostiku stredových pohonov BOSCH, SHIMANO STePs a Yamaha. Ide o test stavu celého systému (motor, displej a ovládanie, baterka). Poprípade nahranie nového softwaru Bosch či Shimano. Na konci kontroly je výsledkom report z celej kontroly, podľa ktorého vie servisný technik povedať, v akom „zdravotnom“ stave sa váš systém nachádza. Možno je teraz správny čas na takúto diagnostiku, čo poviete?

Každý systém má pri testovaní svoje špecifiká i obmedzenia.

bosch

Bosch

Je to najkomplexnejšia diagnostika.

  1. Zdiagnostikovať môžete celý bicykel: Motor, batéria aj displej s ovládaním. Zistíte ako pracuje systém ako celok či prípadné odchýlky v systéme. Je tam aj možnosť updatnúť celý systém. Na túto diagnostiku treba doniesť celý bicykel.
  2. Test kapacity baterky. Určujeme ním koľko nabíjacích cyklov má za sebou, akú má baterka zostatkovú kapacitu. Na test kapacity baterky stačí doniesť iba baterku, ideálne ak je plne nabitá.

Čo poviete na Zimnú akciu? Uskladnenie + Veľký servis v balíku (v ktorom je aj diagnostika) za lepšiu cenu.


shimano

Shimano

Pri pohone Shimano STePs je možná diagnostika celého pohonného systému (motor, displej + ovládanie, baterka) Na diagnostiku potrebujete doniesť celý bicykel do centra. Určite tak urobte pri akýchkoľvek pochybách, či systém funguje, ako má. Vďaka tomu odhalíme prípadnú chybu a urobíme nápravu. Cez diagnostiku Shimano je možnosť updatovať celý systém.


yamaha

Yamaha

I Yamaha ponúka diagnostiku celého systému. Rovnako potrebujeme celý bicykel s plne nabitou baterkou. Diagnostika odhalí všetky prípadné chybičky, ktoré vieme riešiť.

Výsledkom všetkých diagnostík a testov je podrobný report, ktorý tlačíme pre potreby zákazníka. Náš servisný technik vie diagnostický report odborne „čítať“ a vyhodnotiť „zdravotný stav“ systému. Naše odporúčanie je diagnostikovať systémy pravidelne. Nielen kvôli updatom..

V prípade otázok, dopytu nás kontaktujte..

Pridaj komentár

Súvisiace články