1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Divoký a zábavný Moustache 26 WILD

Divoký a zábavný Moustache 26 WILD

Moustache Samedi 26 Wild

Nový rám, semiintegrovaná batéria, bláznivé plášte 26 x 4,8! Masívny, ale dokonalý adrenalínový elektrobicykel, ktorý vyráža dych už na pohľad. Jazdu na ňom by si chcel skúsiť každý! Vo veľkosti M máme v bratislavskom centre.

 

 

Značka Moustache nepozná hranice: v priebehu ôsmich rokov táto francúzska značka postúpila z výroby pôvodných ôsmich modelov na viac ako 55.  Aktuálne modely roku 2019 silno potvrdzujú profesionalitu a zmysel pre detail. Model Samedi 26 Wild však šokoval výnimočne.

Moustache kráčal prvé roky na trhu s maximálnou opatrnosťou a to nielen čo sa týka dizajnu, ale aj pokiaľ ide o technológie. Samedi 26 Wild, hoci ide o pomerne špecifický ebajk, pokračuje v tejto tradícii a poskytuje výnimočnú zaujímavú voľbu pre rok 2019.

Moustache WildNový je rám, pohon Bosch Performance CX 250W, je najsilnejší, s najvyšším krutiacim momentom (75Nm). Je schopný poskytnúť podporz medzi 120 a 300%. Režim eMTB dáva plnú podporu i pri najstrmších stúpaniach. Semintegrovaná batéria PowerPack 500 neruší dizajn siláka. Výhodou tohto riešenia je udržiavanie ťažiska nízko, čo prispieva k skvelej ovládateľnosti ebajku.

Nápadné a odvážne sú pneumatiky 26 x 4,8 „, ktoré sú absolútne silnou stránkou Fatbajku. Sú schopné prejsť rozmanitý terén a dávajú jazdcovi pocit plnej priechodnosti úplne všade. Ráfiky na 26 “ kolesách sú 80 mm široké. Na ich pokrytie Moustache vybral pneumatiky Maxxis Minion FBF/FBR 26 x 4,8 60 TPI. Vďaka týmto pneumatikám sa môžete tiež vydať na sneh, piesok alebo bahno a to bez obáv!

Moustache WildPredná vidlica Rock Shox Bluto Focella so 100mm zdvihom je špeciálne optimalizovaná so zvýšenou tuhosťou extra široké koleso. I samotné tučné pneumatiky a teleskopická sedlovka zvyšujú komfort Wilda. 11-provodové Shimano XT zabezpečuje rýchle a precízne radenie.

Prevodový mechanizmus 14 x 11/50 ponúka široký rozsah prevodov vďaka čomu si nájdete optimálny prevod pre rýchlu a dymanickú jazdu alebo do výšľapov v prudkých stúpaniach. Brzdy? Hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT 500 203/180 mm sú dostatočne silné a zároveň výberne dávkovateľné.

Systém je ovládaný na displeji Purion. Spomeňme ešte teleskopickú sedlovku, s ľahkým spustením sedla a samotné protišmikové sedlo. Farbu má Wild ako čistá modrá lagúna. Jeho váha je 24,7 kg. Veľa? Málo? Za tie zážitky absolútne nepodstatná informácia.

Podrobnosti z originálnej stránky Moustache

Rozsiahly test v anglickom jazyku

 

 

Pridaj komentár

Súvisiace články