1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Ebajky radu Moustache Samedi 27 Xroad sú výnimočne všestranné!

Dnes pôjdem do práce na bicykli. Cez obed ho využijem na nejaké vybavovačky. Večer pôjdem na ňom domou cez lesnú cestu a cez víkend s rodinou na výlet do hôr. A to všetko s mojím elektrobicyklom Moustache Samedi 27 Xroad. Perfektná kombinácia horského a mestského elektrobicykla!

Univerzálnosť elektrobicyklov Moustache Samedi 27

Vďaka vynikajúcej geometrii, kompaktnému rámu a nízkemu ťažisku sa Samedi 27 Xroad cíti ako doma takmer všade: v meste, na poľnej či lesnej ceste, na cyklocestách… Xroad predstavuje „SUV“ elektro bike. Je všestranný a výkonný a je jedno na akom povrchu. Je vhodný na rôzne použitie, môžete na ňom jazdiť športovo alebo si užiť komfortnú jazdu či dlhú cyklotúru. Všetky modely, vrátene celoodpružených dostanete v „plnej výbave“: predné a zadné svetlo, kvalitné hliníkové blatníky, stojan, nosič batožiny s nosnosťou až 27 kg. O kontakt s povrchom sa starajú plášte Hutchinson Python 2 s minimálnym valivým odporom na pevnej ceste a dostatočnou priľnavosťou v teréne. Ergonomické riadidlá so športovo – komfortným charakterom pochádzajú priamo z dielne Moustache. Jednoducho všestranné ebajky od hlavy až po päty.

Elektrobicykel Moustache Samedi 27 Xroad

Široká škála modelov elektrobicyklov

Modelová rada Xroad je rozsiahla a jednotlivé modely sú vybavené rôznymi variáciami motorov Bosch. 
Xroad 1 je poháňaný úsporným a tichým motorom Active Line Plus, ktorý sa vyznačuje prirodzeným pocitom pri šliapaní. Modely Xroad 2 a 3 sú vybavené motorom Bosch Performance Line, so športovým a prirodzeným charakterom a minimálnym odporom pri šliapaní. Pri modeloch Xroad 5 a 7 vsadil Moustache na najsilnejší Bosch Performance Line CX. Tento motor je kompaktný, ľahký a od motorov iných výrobcov sa odlišuje minimálnym odporom pri šliapaní.
Vďaka jeho nepopierateľnému výkonu ľahko zdoláte aj strmé kopce!

Rám s exkluzívnou PowerTube integráciou

Pri všetkých modeloch Xroad je použitý rám s úplnou integráciou batérie. Vďaka tejto technológii môže Moustache ponúknuť aj tzv. Open verziu s extra nízkym nástupom.
Konštrukcia hliníkového rámu s 3-omi dutými komorami zaručuje veľmi vysokú tuhosť. Kapacita batérií sa pohybuje od 400Wh na vstupnom modely, 500Wh na Xroad 2 až po 625Wh na modeloch 3,5 a 7. Vďaka jedinečnému Moustache adaptéru však do každého rámu vložíte Bosch PowerTube batériu s kapacitou 400, 500 aj 625Wh. Samozrejmosťou je aj kompatibilita rôznych displejov Bosch. Pokiaľ by Vám nepostačovali základné funkcie displeja Purion (Xroad 1,2,3) môžete si vybrať decentný, ale funkciami nabitý Kiox, alebo väčší dotykový displej Nyon 2 s navigáciou a ďalšími vychytávkami. Ten je sériovo montovaný na modeloch Xroad 7 a Xroad FS 7.    

Elektro bike Moustache Samedi 27

Na detailoch u ebike Moustache záleží!

Všetky Xroady sú vybavené nosičmi batožiny kompatibilnými s QL3 a MIK systémom, vďaka čomu sa tašky a príslušenstvo dajú ľahko, jedným kliknutím upevniť. Praktické a jednoduché! Všetky Xroad modely majú uzavretý kryt reťaze, dokonca aj celoodpružené varianty. Kvalitná odpružená vidlica Suntour Mobie patrí k štandardnej výbave od modelov Xroad 5 a zabezpečuje najvyšší komfort. Jednotlivé modely sú vybavené rôznymi sedlovkami. Od pevných cez odpružené sedlovky až po teleskopické a dokonca odpružené teleskopické sedlovky.

Nosič elektrobicykla Moustache Samedi 27 Xroad

Celoodpružené modely Xroad FS

Dlhé výlety, každodenné dochádzanie do práce, hrboľaté lesné cesty alebo prudké stúpania – všade sú kladené iné nároky. Na Xroad full-suspension to, čo je známe zažijete nanovo a to, čo ste doteraz nepoznali, objavíte.

Pruženie leektrobicykla Moustache Samedi 27

Pridaj komentár

Súvisiace články