1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Nový motor a displeje od Yamahy

Pre rok 2019 pribudne do rodiny populárnych stredových motorov Yamaha PW nový prírastok s označením PW-TE. Ide o pohon, ktorý bude konštruovaný na dlhé dojazdy a prioritne lacnejšie varianty trekkingových či lacnejších horských ebajkov. Cieľom bude zrejme dostať sa pod magickú cenovú hranicu 2.000 Eur a sprístupniť tak tieto špičkové pohony väčšej klientele.

 

 

Yamaha motor

Nová Yamaha PW-TE má krútiaci moment 60 Nm a inak má úplne rovnaké parametre ako motor PW. Yamaha si tak rozširuje svoje portfólio pohonov, rovnako ako Bosch, ktorý pre rok 2018 uviedol svoj nový pohon Bosch Active Line plus, určený taktiež na trekkingové či mestské elektrobicykle.

Ďalšou zmenou, sú tiež prepracovanejšie LCD displeje, ktoré už na pohľad vyzerajú omnoho prehľadnejšie a podľa špecifikácií, budú mať obrovskú škálu nastaviteľných funkcií ako spaľovanie kalórií, kompas, fitnes režim a zrejme nebude chybať už ani vstavaná GPS navigácia. Na svoje si prídu i na seba prísni cyklisti, ktorí chcú nabrať kondíciu a maťo svojich výkonoch parádny prehľad.

Nové displeje sa budú pravdepodobne môcť kúpiť i samostatne a nainštalovať ich i na staršie modely s pohonama PW, PW-SE, PW-X. Či s pohonom TE príde Haibike pre rok 2019, nevieme, ale je to pravdepodobné, pretože Haibike je hlavným propagátorom Yamaha motorov pre Európu.

Dva nové displeje a tretí súčasný:

Nový pohon Yamaha TU

Nové displeje TU

Pridaj komentár

Súvisiace články