1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

haibike 2020

Haibike 2020 – inovácie a modely

Inovácie a modely Haibike 2020 opäť jasne demonštrujú obrovskou silu a cit pre modernizáciu a originálne riešenia. Nemecký výrobca Haibike už niekoľko rokov určuje vývoj v segmente elektrobicyklov a inšpiruje konkurenčné značky. Je tomu tak i pri modeloch na nadchádzajúcu sezónu.

Nový palubný počítač na ebajk Bosch Nyon

Nový palubný počítač na ebajk Bosch Nyon

Nyon počítač systému Bosch

Bosh Nyon je prvý palubný počítač na svete pre elektrobicykle, ktorý kombinuje všetky funkcie v jednom zariadení. Sú to aktuálne informácie o rýchlosti, úrovni podpory elektromotora, GPS navigácia, analýza osobných údajov jazdca, prepojenie na mobil a ďalšie.

Vďaka Nyon-u neexistujú na plánovanie trasy žiadne limity. Rok 2016 prináša inteligentný palubný počítač, ktorý sa dá navyše i dodatočne inštalovať  na všetky elektrobicykle so systémom Bosch. Konektivita na ebajku je vďaka Nyonu neobmedzená a zážitky nekonečné.

Kľúč k zážitkom

Bosch Nyon sprevádza cyklistu na každej jazde s mnohými inovatívnymi funkciami. Je tichý, rýchlo sa dobíja zmestí sa do vrecka nohavíc. Spoločne s portálom eBike-connect.com a aplikácie pre Android a iOS, Nyon ponúka ebike pripojenia budúcej generácie.

Vodotesný palubný počítač novej generácie je šikovný a dáva svojou aktivitou a účinnosťou kľúč k zážitkom na elektrobicykli. Na pohľad je k dispozícii plánovanie trasy aj hodnotenie výkonu. Nyon ponúka funkcie, ktoré sa dajú využiť pred, počas a aj po jazde. Skrýva v sebe štandardné prispôsobiteľné užívateľské rozhranie, s pravidelnmi aktualizáciami, vrátane veľa prémiových funkcií v rámci aplikácie na smartfónoch.

 

Jazda

„Turbo, Šport, Tour, alebo Eco“ – s Nyon môžete nastaviť podporu motora jednotlivo do svojho štýlu jazdy. Podľa času, kadencie, stave batérie, vzdialenosti si môžete prispôsobiť užívateľské rozhranie a zachovať všetky dôležité dáta. S Bosch Nyon môžete nastaviť podporu motora skladajúcu sa z piatich jednotlivých druhov jazdných režimov. Zvyškové rozpätie berie do úvahy individuálny štýl jazdy cyklistu.

Nyon počítač otvára nové možnosti jazdy

Navigácia

„Zahnite doľava do 50 metrov“: Nyon dovedie každého cyklistu spoľahlivo do cieľa – buď s 2D alebo 3D pohľadu. Je rýchly, energeticky úsporný, s dobrou grafikou – stačí zadať cieľ a dostanete zodpovedajúcu trasu.

Nyon navigácia vás bezpečne dovedie do cieľa

Fitnes tréner

„560 spálených kalórií“, hlási Nyon, osobný tréner, ktorý dokáže merať aj – tepovú frekvenciu konkrétneho jazdca. Týmto spôsobom trénuje cyklista individuálne a efektívne. Vďaka Nyonu sa dá analyzovať dlhodobý tréning, úspechy s využitím detailných analýz a vizualizácie na internetovom portáli eBike-Connect.com. Vďaka trans-reflexnej technológie, je displej veľký 4,3 palca ľahko čitateľný za všetkých svetelných podmienok a práca s ním je intuitívna a bezpečná. Zdolávať svoje ciele je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Srdcová frekvencia sa meria cez hrudné popruhy, ktoré môžu byť pripojené k prístroju cez Bluetooth, takže komunikuje s Nyon fitnes trénerom. Tepová frekvencia, kadencie, výkon jazdca, spálené kalórie a aktuálna úroveň tréningu sú znázornené graficky na displeji. A to aj v priebehu jazdy a po nej. Pokroky v porovnaní s dlhodobým cieľom sa dajú prezrieť na Bosch on-line portálu a zdieľať s ostatnými.

Nyon spojený so smartfónom a internetom

Smartfón & Online

„Máte novú správu!“ Nyon upozorní jazdca na prichádzajúce SMS správy na smartfón pomocou Bluetooth.

Bosch Nyon otvára pre ebajkový svet úplne nové možnosti e-mobility. So smartfónom vďaka aplikácii „ebike Connect,“ sa dá prispôsobiť Nyon želaniam jazdcov. Na internetovom portáli „ebike-connect.com,“ môže mať každý cyklista svoje plány, výlety a fitness aktivity a vyhodnocovať ich v detaile.

Individuálne sa dá cez aplikáciu prispôsobiť aj dizajn obrazovky. Pre ďalšie voliteľné prémiové funkcie, je v ponuke dokúpenie ďalších funkcií, napríklad funkcie pre konfiguráciu jednotlivých jazdeckých režimov či navigačné licencie v európskych krajinách, servisné kontroly, zaujímavé miesta, zobrazenia nadmorskej výšky a ďalšie.

Pridaj komentár

Súvisiace články

haibike 2020

Haibike 2020 – inovácie a modely

Inovácie a modely Haibike 2020 opäť jasne demonštrujú obrovskou silu a cit pre modernizáciu a originálne riešenia. Nemecký výrobca Haibike už niekoľko rokov určuje vývoj v segmente elektrobicyklov a inšpiruje konkurenčné značky. Je tomu tak i pri modeloch na nadchádzajúcu sezónu.