1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

SHIMANO starostlivosť o Váš elektrobicykel v troch krokoch: CLEAN, LUBE & CARE

SHIMANO starostlivosť o Váš elektrobicykel v troch krokoch: CLEAN, LUBE & CARE

shimano kozmetika

Často sa hovorí, že čistý bicykel ide rýchlejšie. Škvrny, maz, prach a nečistoty na špinavom bicykli vytvárajú trenie a okrádajú ťa o výkon, ktorý do svojej jazdy dávaš. Ale čo si máš vybrať, aby si si udržal svoj bicykel čistý bez škvrnky? Spoločnosť Shimano má na to správnu odpoveď s novým radom výrobkov Clean, Lube & Care.

 

 

Ako naznačuje už názov, kolekcia je navrhnutá s ohľadom na odporúčania od spoločnosti Shimano, aby sa bicykel čistil v troch krokoch.

Čistenie bicykla by malo začať pomocou čistiacich prostriedkov, ako je odmasťovač alebo čistič. Následne je treba použiť mazacie produkty, aby sa diely pohybovali voľne a nakoniec prípravky starostlivosti, ako sú leštiace prostriedky, vazelína a prípravky proti zadretiu. Takto si zabezpečíte dlhodobé používanie svojho bicykla.

shimano lista

Aerosólové čistiace výrobky, mazivá a výrobky na ošetrovanie používajú tlak vzduchu, ktorý je priateľský voči životnému prostrediu, je nehorľavý a môže sa používať aj v uzavretých priestoroch. Výrobky obsahujú 125ml, 200ml a nový 400ml odmasťovač, čistič Bike Wash, mazací sprej na káble a leštič Bike Polish. Všetky spreje sú navrhnuté s užitočnými vlastnosťami ako je napríklad 360° tryska, takže sa sprej môže používať aj hore nohami, najmä na ťažko dostupných miestach a váčky stlačeného vzduchu, ktoré zabezpečia, že miniete 100% výrobku vo vnútri.

shimanoVýrobky vo fľaškách zahŕňajú 100ml olej PTFE Lube, ktorý slúži na namazanie pohyblivých častí v suchých podmienkach alebo 100ml olej Wet Lube s väčšou odolnosťou voči vode pre jazdy v mokrom počasí. Fľašky sú k dispozícii samostane alebo ako sada 12 kusov s vyobrazením na vrchnej strane kartónu.

Ostatné fľaškové výrobky ako odmasťovač alebo čistič Bike Wash zahŕňajú veľkoobjemové balenia, ktoré sú určené pre dielne či servisy.

Spolu s rozšíreným sortimentom prichádza na trh aj vynovená dizajnová identita Clean, Lube & Care venovaná aj predmetom a predajným miestam v obchode (napr. samostatné stojany, potlačené kartónové stojany, nástenné stojany), ktoré Vám pomôžu v obchode ľahko nájsť čistiace prostriedky, mazivá a výrobky starostlivosti.

Produkty Shimno v našom kamennom obchode i e-shope TU.

Pridaj komentár

Súvisiace články